ZŠ Dubí 2
Školní novinky

Novinky

více

Fotogalerie

Fotogalerie

více

Žákovská knížka

Bakaláři

více

Novinky

Organizace školního roku 2018/2019

   

Více

Rozloučení se školním rokem 2018

Školní družina

Pozvánka pro rodiče.

Rozloučení se školním rokem 2018
Srdečně Vás zveme na rozloučení se školním rokem, které se koná dne 19. 6.(úterý) od 16:00 hod. na školní zahradě 1. stupně.
Vystoupení si pro Vás připravila obě oddělení ŠD.

Více

Ozdravný pobyt 2018 – Sloup v Čechách

Den 1. :  Do Sloupu jsme dorazili v pořádku a přivítalo nás v místě i sluníčko. Rychle jsme si dali kufry na pokoje, převlékli se, naobědvali  a všichni jsme šli prozkoumat okolí. Příroda je tu krásná a doufáme, že i počasí vydrží. Děti z první, třetí a šesté  třídy dopoledne navštivily lesní divadlo, odpoledne se prošly vycházkovým okruhem loukami, pastvinami a lesem nad Sloupem. Druháčci šli okruh kolem Radvaneckého rybníka a doledne hráli hry v borovém lese. Čtvrtá a pátá třída si dopoledne zasportovala na hřišti, odpoledne navštívila sklárnu v Lindavě. Každý si vyzkoušel foukání skla.

Více
Stránka 1 z 3> >>

Fotogalerie

22.11.2017

Výsledky sportovních soutěží


V prvním čtvrtletí jsme se zúčastnili několika tradičních sportovních soutěží v rámci okrskových kol.

Dívky 9., 8, a 7. třídy reprezentovaly naši školu v přehazované pod vedením paní učitelky Slámové a vybojovaly krásné 2. místo. Hoši 8. a 9. třídy bojovali v Krupce 7.11. na florbalovém turnaji a obsadili 3. místo. Chlapci ze 6. a 7. třídy také reprezentovali školu ve florbale ve sportovní hale v Krupce 16.11. a obsadili 4. místo. Fotografie v galerii jsou z florbalového turnaje děvčat 4. a 5. třídy, které obsadily 5. místo.

Děkujeme Všem zúčastněným za reprezentaci školy.

Fotogalerie